Ставки в БК Паріматч з мобільного телефону чи планшету

Зростання ринку смартфонів в останні роки позначається і на спортивних ставках: гравці все частіше укладають парі з букмекерам «на ходу». Вже сьогодні частка мобільного беттінга перевищує 60%, а букмекерський бізнес в свою чергу пристосовується до нових правил, розробляючи адаптовані ресурси. Один із вдалих прикладів - мобільна версія сайту Парі-Матч, яка нічим не поступається комп'ютерній та дозволяє робити ставки з будь-якого пристрою незалежно від місцезнаходження.

Огляд сайту

Вхiд

Щоб зайти на мобільну версію, достатньо ввести m.parimatch.com у полі браузера на смартфоні.

Вже на головній сторінці можна помітити вдале розташування елементів і розділів меню, так що гравцю не доведеться довго шукати потрібний пункт. У середній частині букмекер розмістив ключові лайв-події, відсортовані за видами спорту. Нижнє меню дозволяє відфільтрувати ігри по категоріям:

 • «Спорт» – матчі, що ще не почалися;
 • «Live-ставки» – усі події в режимі реального часу;
 • «Вибране» – додані шляхом натискання на зірочку гри або групи матчів (чемпіонати, кубки та ліги).

Додаткова навігація в Parimatch Mobile ховається за іконкою меню в лівому верхньому кутку. Звідси можна перейти в розділ фінансів для будь-яких операцій з рахунком, переглянути історію ставок, змінити деякі настройки і багато іншого.

В пункті «Служба підтримки» можна отримувати відповіді на свої питання, пов'язані з особистим рахунком і роботою сервісу. Після переходу потрібно лише вибрати телефон або E-mail для зв'язку. Оператори готові допомагати клієнтам БК цілодобово.

Процедура реєстрації

Відкрити рахунок кожен беттер може не тільки через комп'ютерну, а й через mobile версію. Процес займає не більше 2-3 хвилин до можливості здійснення першої ставки.

Для онлайн-реєстрації потрібно заповнити невелику анкету, де потрібно вказати:

 • Ім'я та прізвище (як в паспорті);
 • Дату народження;
 • Адресу електронної пошти;
 • Країну й місто;
 • Номер телефону (не обов'язково);
 • Пароль та секретне запитання.

Підтвердивши свій вік, натисніть кнопку «Реєстрація».

Нещодавно була відкрита в букмекерській конторі Паріматч реєстрація з бонусом. Мобільна версія дозволяє отримати надбавку до депозиту за умови відкриття рахунку за посиланням нижче.

Онлайн контора Парі-Матч повідомить номер рахунку, який після активації облікового запису можна використовувати в якості логіна.

Натиснувши кнопку «Поповнити», ви перейдете на сторінку внесення коштів. У мобільній версії внести депозит можна двома способами: картами VISA і Master Card, а також через систему прийому платежів «Свободная каса». Якщо цих способів вам недостатньо, скористайтеся введенням грошей через комп'ютер (www.parimatch.com).

Доступність мобільного сайту з країн СНД

Реєстрацiя

Посилання на нашому сайті періодично оновлюється і надає постійний доступ до особистого кабінету. Щоб уникнути раптових блокувань, використовуйте для Вхiду в Паріматч останнім дзеркало сайту. Мобільна версія після переходу буде доступна, так само як і комп'ютерна.

Гравці з інших країн СНД можуть використовувати локальні вебсайти для доступу зі смартфонів і планшетів:

 • Казахстан – m.parimatch.kz;
 • Грузія – m.parimatch.ge

Офіційні додатки

Оновлений додаток для Android та iOS допоможе використовувати всі основні можливості букмекера, якщо вас не влаштовує в Parimatch мобільна версія. Дзеркало в такому разі не потребує застосування, що полегшить доступ до особового рахунку.