Мобільні додатки Паріматч для ставок на платформах iOS і Android

Зі збільшенням кількості смартфонів і портативних девайсів у використанні зростає й ринок мобільних ставок, який вже перевершує комп'ютерну аудиторію беттерів. Зараз гравцям, які віддають перевагу ставити «на ходу» з екрану телефону, доступна не тільки мобільна версія Паріматч, а й зручні додатки для всіх популярних платформ.

Огляд

Реєстрацiя

Вдосконалені утиліти для смартфонів і планшетів були випущені в 2016 році букмекерською конторою Парі-Матч. Завантажити додаток безкоштовно на телефон може кожен беттер через офіційний сайт або App Store.

У порівнняні з мобільною версією у додатках для Android та iOS є ряд відмінних особливостей:

  • Швидкість в ставках на спорт: миттєвий запуск і швидкість оновлення даних;
  • Покращений адаптований дизайн.

У новій версії утиліти для смартфонів і планшетів від Apple реалізована підтримка iOS 11 і додано розділ «Віртуальна гра». Повний функціонал, включаючи вбудовану цілодобову підтримку і легку процедуру внесення коштів, доступний для пристроїв iPhone, iPad, а також iPod Touch з операційною системою iOS 9 і вище. Завантажити мобільний додаток Паріматч на айфон можна в App Store.

Власники пристрою на базі Android від 2.3 і вище можуть завантажити інсталяційний файл з нашого сайту для користування всіма звичними можливостями БК Паріматч: apk скачати слід за посиланням, після чого інсталювати, запустивши цей файл.

Особливості використання

Щоб не упустити можливість отримати бонус при реєстрації, рекомендується:

  1. Попередньо відкрити рахунок з мобільної чи комп'ютерної версії;
  2. Завантажити додаток Паріматч на андроїд (безкоштовно);
  3. Авторизуватися в системі, використовуючи свій номер рахунку і пароль.

Депозит у деяких випадках слід також здійснювати через стандартну версію з комп'ютера, так як серед доступних платіжних систем на мобільному сайті - тільки дебетові та кредитні картки.