Live ставки в букмекерській конторі Паріматч. Особливості ставок по ходу гри.

Серед клієнтів букмекерської контори Паріматч лайв ставки користуються особливим попитом в основному за рахунок кращого освітлення спортивних подій в пострадянських країнах. Цьому сприяє орієнтованість БК на ринок ставок в СНД і наявність власного штабу скаутів, а також привабливі коефіцієнти укупі з багатим розписом.


Особливості Live-розділу

Реєстрацiя

З ергономічної точки зору в Паріматч лайв сервіс реалізований зручним чином: матчі можна відфільтрувати за часом початку, виду спорту, а також сформувати лінію, виходячи з доданих в розділ «Вибране» ігор. Щоб заздалегідь визначитися, чи заплановано в числі освітлюваних очікувана подія, список з прийдешніх матчів виділений в окрему групу.

Вікно купона, де вказано кількість обраних результатів і загальний коефіцієнт, можна вільно переміщувати по всій області сторінки, що дозволяє значно зручніше працювати з сайтом.

Огляд видів спорту

Щодо зарубіжних букмекерів, в Parimatch live зроблений особливий упор на українські події зі світу спорту. В іншому охоплення ліг знаходиться на середньому рівні і багато в чому не поступається найбільшим міжнародним БК.

Вхiд

Футбол. Провідні розіграші та чемпіонати рясніють ставками на статистичні показники, включаючи кількість штрафних очок, кутових, передач, ударів і отриманих карток. В інших випадках - вони не зустрічаються, однак навіть розпис до матчу з третього ешелону не обмежується лише випадками.

В цілому, в режимі Live кожен футбольний матч супроводжується як мінімум вибором на тотали і фори, включаючи індивідуальні, з широким вибором, а також безліччю виборів на тимчасові проміжки.

Теніс. Лінія в Парі-Матч охоплює турніри такого рівня, як ITF і челенджери. Розпис за своїм обсягом виграє у більшості букмекерів. Як правило, з ставок завжди доступні тотали і гандикапи із зсувом, точний рахунок, а також індивідуальні тотали по геймах і сетах.

Баскетбол. У лінії можна знайти майже всі баскетбольні ліги, що супроводжуються досить широким розписом. У режимі лайв онлайн ставку можна зробити на додаткові результати, індивідуальні та загальні тотали з великим кроком, фори, а також на результати по чвертях.

Рівень коефіцієнтів

Букмекерська контора Парі-Матч не відрізняється низькою маржею, коефіцієнти в більшості випадків знаходяться на середньому рівні по ринку. Маржа, як правило, коливається в межах 5-10 відсотків, а рівні результати пропонуються за коефіцієнтами:

  • 1.85 – 1.85 (при двох варіантах);
  • 2.70 – 3.00 – 2.70 (при трьох варіантах).

Технічні особливості

До багатьох ігор, зазначеним знаком «play», існує можливість перегляду прямої трансляції, проте варто врахувати, що дивитися гру можуть лише користувачі з позитивним балансом на рахунку.

Навівши на коефіцієнт, гравець побачить максимальний розмір парі, що заощадить час беттерам, що оперують великими сумами. Прийом ставок на спорт зазвичай не перевищує 10 секунд, тоді як при включеній опції «1-click» затримка може бути скорочена до 6-7 секунд.

Опція також дозволяє прийняти ставку по актуальному коефіцієнту навіть за умови, якщо гра розвивається динамічно і котирування незначно змінюються кожні 3-5 секунд.

Також зручний у використанні розділ «Результати лайв», за допомогою якого можна відстежувати рахунок в зазначених іграх практично без затримки.