Як отримати доступ до офіційного сайту Паріматч при блокуванні?

Велика частина онлайн-букмекерів, включаючи популярного в СНД оператора ставок Парі-Матч, не перший рік стикається з блокуваннями внаслідок прийняття неоднозначних поправок до федерального законодавства. Незважаючи на діючі обмеження, на території Росії доступ до сайту БК Паріматч в обхід блокуваннявсе ж можливий, причому рішень цієї проблеми існує чимало.

Як увійти в Паріматч

Реєстрацiя

Разом з постійно оновлюючим реєстром заборонених доменів держава робить спроби скоротити дієві способи обходу заборон. Проте, зайти на Паріматч в Росії в два кліка поки ще може кожен гравець абсолютно легально декількома способами.

Дзеркало

Самим універсальним методом подолання блокувань стали дзеркала, завдяки збереженню швидкості доступу і загальної легкості у використанні. Плюс до всього, цей спосіб не вимагає матеріальних і тимчасових витрат.

Дзеркало – альтернативну адресу сайту, який нічим не відрізняється від основного, крім доменного імені.

Для гравця процес обходу обмежень виглядає елементарно: в адресний рядок браузера замість домену parimatch.com клієнт букмекера вводить адресу робочого дзеркала або переходить за посиланням, що веде на нього. Після переходу беттер може працювати з новим сайтом в звичайному режимі, як і раніше із заблокованим.

Як і офіційний домен, нові альтернативні адреси також з часом потрапляють до реєстру Роскомнадзора, тому вони змінюються кожні 2-3 дні. На нашому сайті розміщене актуальне посилання, яке автоматично замінюється на нове при блокуванні минулого адресу, це дозволить вам скоротити час на пошук і моментально здійснювати через робоче дзеркало сайту вхід. Росія в особі Роскомнадзора хоч і блокує адреси букмекерських контор, але нові знаходить не відразу, що і дозволяє Беттери активно користуватися дзеркалами.

Щоб максимально швидко отримати нову адресу:

  • Додайте цю сторінку в закладки браузера, натиснувши поєднання клавіш CTRL і D;
  • У разі блокування дзеркала перейдіть на наш сайт з закладок і клікніть по актуальному посиланню.

Альтернативні адреси по праву вважаються найзручнішим способом обходу блокувань, а з використанням нашого лінку усувається їх головний недолік - необхідність регулярно шукати робочі домени.

VPN-сервіси

Віртуальні приватні мережі дозволяють штучно змінити місце розташування, завдяки чому заборони, що діють на території Росії, працювати перестануть. Після підключення до зарубіжного сервера при спробі зайти на Паріматч доступ до офіційного сайту в Росії буде повністю відновлений.

Також VPN працює завжди спільно з шифруванням трафіку, що дозволяє приховати від провайдерів і третіх осіб історію відвідувань. Однак є й чимало інших відзнак VPN в порівнянні з використанням дзеркал:

  • Знижена швидкість передачі даних;
  • Більшість хороших VPN-сервісів - платні;
  • Порівняльна складність в налаштуванні.

Влітку 2017 року влада прийняли закон, згідно з яким багато VPN-сервісів з часом будуть також заблоковані, що в кінцевому підсумку може призвести до сильних ускладнень у використанні VPN в Росії.

Проксі-сервери

Проксі працює за схожою з VPN схемою, перенаправляючи трафік через сервер, що знаходиться в іншій країні.

Єдина істотна відмінність від приватної віртуальної мережі - відсутність шифрування.

Реєстрацiя

Opera VPN

Вбудована в браузер Opera функція VPN також дозволяє вільно відвідувати всі заблоковані домени, включаючи Паріматч.

Доступ до сайту в обхід блокування відкривається після активації відповідної функції в адресному рядку.

TOR

Служба Tor, яка працює за схожим з VPN-сервісами принципом, - найбільш захищена і надає можливість зберігати повну анонімність в інтернеті.

Однак для роботи з букмекерською конторою зайва безпека може лише піти на шкоду через вкрай низьку швидкість доступу, що негативно позначиться на відгуку при ставках в режимі Live.